با آی پی پیامک بیشتر آشنا شوید؟

آی پی پیامک از سال ۹۸ توسط یک گروه متخصص طراحی و برنامه نویسی وب متولد شد. فعالیت ما بر سه محور ارسال پیامک انبوه، ارائه خدمات پیامکی برای وب سرویس و نمایندگی پنل اس ‌ام‌ اس است.

ما در تیم آی پی پیامک با هدفی بزرگ و رو به آینده فعالیت خود را به طور جدی آغاز کردیم و همواره با ارائه خدمات جدید و بروز برای برطرف کردن نیاز کاربران قدم برداشتیم.در این سال ها هدف اصلی ما علاوه بر برطرف کردن نیازهای کاربران، ایجاد اشتغال زایی با ارائه قابلیت هایی مانند نمایندگی پنل اس ام اس و همکاری در فروش بوده است. آی پی پیامک ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات پیامکی جهت ارسال پیامک های انبوه و خدمات وب سرویس است. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان و پشتیبانان فنی به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی‌نظیری را ارائه می دهیم.

برخی از فعالیت های ما در دنیای واقعی

  • اشتغال زایی بدون نیاز به سرمایه با ارائه نمایندگی پنل اس ام اس
  • ارائه خدمات پیامکی مناسب جهت سهولت کار وبمستران
  • طراحی وبسایت فروش اختصاصی برای نمایندگان
  • برنامه نویسی تخصصی اتصال وبسایت به پنل با استفاده از وبسرویس

چشم انداز و اهداف ما

هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات پیامکی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل اس ام اس کسب و کار جدیدی ایجاد کنند. در این مسیر با هدف ” همواره بهتر خواهیم شد” همیشه در حال بروز رسانی و ارائه امکانات جدید می‌باشیم.
اگر به یک سرویس پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و یا برای ارسال پیامک های سیستمی وبسایت خود، با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

رشد کنیم و باعث رشـــد شویم

صادق و شفاف باشیم

وفادار باشیم و وفادار بمانیم

مشــــاوره رایگان تلفنی

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .