راهنمای خرید و ثبت نام پنل پیامکی

اگر قصد خرید و ثبت پنل آی پی پیامک رو دارید ما پیشنهاد می کنیم تا قبل از خرید این صفحه رو با دقت مطالعه کنید تا به راحتی خرید خود را انجام داده و در عرض چند دقیقه پنل خود رو ثبت و شروع به ارسال پیامک نمائید.

پخش ویدیو

راهنمای انتخاب پنل مناسب

ما دوست نداریم راهنمای خرید پنل اس ام اس را با حرفهای کلیشه‌ای و خسته کننده از بین ببریم و  اما ناچارا باید بدانید پیشرفت تکنولوژی در تبلیغات و بازاریابی نیز تاثیر خود را گذاشته است. به گونه‌ای که امروزه اکثر سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی خرید پنل اس ام اس را برای سازمان مانند تلفن و هر وسیله ارتباطی دیگری الزامی می‌دانند.

با جستجو در اینترنت با سامانه‌ پیامکی‌های زیادی روبرو می‌شوید و شاید در نگاه اول انتخاب بهترین پنل اس ام اس از بین تعداد زیادی پنل اس ام اس کمی دشوار باشد. در این مقاله بر اساس تجربه کاری و سوالات مشتریان به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سامانه پیام کوتاه را بر اساس معیارهای خودتان انتخاب کنید.

شاید سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده باشد؛ چگونه می توان به یک سامانه پیامک اعتماد کرد؟ پشتیبانی یک پنل پیامک چگونه است؟ کیفیت ارسال پیامک و سرعت ارسال پیامک چقدر است؟ خصوصا اگر سامانه پیامک را برای شرکت یا سازمان تهیه می‌کنید که افرادی به کار شما نظارت دارند دشواری خرید سامانه پیامک دو چندان می‌شود به‌گونه‌ای که شاید برای خرید پنل اس ام اس دست نگه دارید یا این کار را به فرد دیگری محول نمایید. در این مقاله می‌خواهیم نکاتی را که در مورد خرید پنل اس ام اس ضروری است بیام کنیم؛ شما بعد از مطالعه این مقاله که کمتر از ۱۵ دقیقه زمان برای مطالعه نیاز دارد به راحتی می‌توانید در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی یک شرکت معتبر برای خرید پنل اس ام اس را انتخاب نمایید؛ما یک راهنمای جامع برای خرید سامانه پیامک تهیه کرده‌ایم؛ در نهایت شما هستید که بر اساس معیارها و ملاک‌ها انتخاب می‌کنید آی پی پیامک برای شما مفید است یا شرکت دیگری ما نیز به انتخاب شما احترام می‌گذاریم و شما کاملا مختار هستید.

با ما همراه باشید تا نکات مهم برای خرید پنل اس ام اس را به شما توضیح دهیم تا بعد از خرید سامانه پیامک از انتخاب خود پشیمان نشوید.

راهنمای انتخاب پنل و خرید پنل اس ام اس
پخش ویدیو

کدام پنل پیامک برای من مناسب است؟

پنل های پیامک ما بر حسب نیازهای کسب و کارهای مختلف تنظیم شده‌ است تا کاربران بتوانند بر حسب بودجه و نیاز خود، یک پنل پیام کوتاه مناسب انتخاب کنند و بابت امکاناتی که برایشان کاربرد ندارد، هزینه اضافه نکنند. هنگام خرید یک پنل اس ام اس باید به نیازهای خود فکر کنید. این نیازها شامل دو بخش می‌شود:

  1. در پنل پیامک خود به چه امکانات و قابلیت‌هایی نیاز دارید؟
    پیش از خرید یک پنل پیام کوتاه، لازم است مشخص کنید که قصد دارید از پیامک تبلیغاتی و خدماتی به چه طریقی استفاده نمایید. بدین ترتیب می‌توانید اقدام به خرید پنل پیامک مناسب با کار خود و امکانات مورد نیازتان کنید.
  2. می‌خواهید در چه حجمی اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید؟
    مساله دوم، تعداد ارسال‌های شماست. اگر تعداد ارسال شما بالاست یا قصد دارید به طور مداوم به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید، پیشنهاد ما یک پنل پیامک بزرگتر است که تعرفه ارسال کمتری دارد.

بعد از مشخص کردن اهدافتان می‌توانید تصمیم بگیرید که که بسته پیامکی برای شما مناسب است، اگر فقط پیامک از طریق وب سرویس ارسال می‌کنید،نیازی به خرید بسته‌های گران قیمت نیست اما اگر هدف شما ارسال پیامک انبوه است، بهتر است که بسته‌های حرفه‌ای را انتخاب نمایید

در آخر پیشنهاد می کنم از صفحه امکانات و تعرفه ها پنل های ما را مقایسه و برحسب نیاز خود یکی از پنل های پیامکی رو انتخاب و طبق آموزش ویدئویی بالا خرید و ثبت پنل رو انجام دهید.

برای انتخاب پنل به چه مواردی باید دقت کنید؟

خطوط اشتراکی رایگان

خطوط خدماتی برای ارسال به بلک لیست (پیامک اطلاع رسانی)

تعرفه پیامک های ارسالی

گزارشات ارسال و بازگشت هزینه پیامک های نرسیده

خدمات هوشمند دریافت و ارسال پیامک

خدمات وبسرویس و API

پشتیبانی دائمی

قابلیت ارتقاء پنل ها به بالاتر

مشــــاوره رایگان تلفنی

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .