نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانید به صورت مستقل و از طریق سایت اختصاصی، فروش پنل پیامک را شروع کنید.

برای کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دانش خاصی نبوده و آی پی پیامک راهنمای استفاده از نمایندگی پنل اس ام اس و آموزش‌های لازم برای فروش سامانه پیامک را از طریق ویدیو آموزشی و کتاب الکترونیکی در اختیارتان قرار می‌دهد.

افزایش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی و استفاده از وب‌سرویس ارسال پیامک برای تایید شماره موبایل و تشکر از خرید و تقاضای بالا در حوزه بازاریابی پیامکی نشان‌دهنده این است که با اخذ نمایندگی پنل ارسال پیامک می‌توانید سهمی از این بازار گسترده را داشته باشید و درآمد کسب کنید.

چرا نمایندگی آی پی پیامک ؟

در پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و سایر قابلیت های پنل کاربری امکان کسب درآمد از اعطای پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد. شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه میکند، میتواند پنل نمایندگی با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد نماینده زیر مجموعه) تعریف کند و ازفروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل اس ام اس ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.نمایندگان میتوانند تعرفه ارسال پیامک و خطوط را با توجه به سیاست های فروش و بازاریابی خود تعیین نمایند. همچنین میتوانند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات، کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … بازار هدف خود را در یک بستر نا محدود تعیین کنند.

امکاناتی که با خرید نمایندگی پنل پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد

۰۱

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.
۰۲

ایجاد همکــــار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.
۰۳

تعریف هزینه شماره اختصاصی

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.
۰۴

بررسی , آمار و گزارش گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.
۰۵

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.
۰۶

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.
۰۷

ایجاد بینهایت کاربر و نمایندگی

بابت ساخت کاربر و فروش نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید و محدودیتی برای شما وجود ندارد
۰۸

فروش پنل به مبلغ دلخواه

می توانید پنل های متنوع با دسترسی های مختلف را ایجاد کرده و با هر مبلغ که دوست داشتید بفروشید حتی با قیمت پائین تر از آی پی پیامک
۰۹

دائمی و مادام العمر

نمایندگی پنل پیامک به صورت مادام العمر است و تنها یک مرتبه هزینه نمایندگی پیامک را پرداخت می‌کنید.
٪۵۰
اعطای نمایندگی پنل اس ام اس با ۵۰٪ تخفیف فقط در آی پی پیامک به مدت محدود

نمایندگی پنل اس ام اس را انتخاب کنید و آینده کاری خود را همین امروز بسازید

پنل نمایندگی پیشرفته

۷۸۰

۳۹۰
هزار تومــــان
  • ۳۰۰۰۰ تومان شــارژ هدیه
  • ۱۰۰% امکانات سامانه
  • شخصی سازی کامل سامـــانه
  • دائمی بدون هزینه تمدید
  • ۳۳ تومان تعرفه اپراتور ۵۰۰۰۲
  • ۴۱.۸ تومان تعرفه اپراتور ۱۰۰۰
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
سفارش پنل جزئیات بیشتر

تعرفه بسته های نمایندگی

ایجاد وبسایت اختصاصی

با اخد نمایندگی، یک سامانه مدیریتی برای ایجاد کاربر و نماینده خواهید داشت و با سفارش طراحی وبسایت پیامکی می توانید علاوه بر پنل یک وب سایت اختصاصی برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه ها برای کاربران خود داشته باشید.

بله، شما می‌توانید به تعداد نامحدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا نمایندگی پنل پیامک هیچ هزینه‌ای به آی پی پیامک پرداخت نمی‌کنید.

خیر نمایندگی سامانه پیامک آی پی پیامک به صورت دائمی بوده و با یک‌بار خرید آن در سال‌های آینده، نمایندگی پنل اس ام اس رایگان دارید زیرا هزینه تمدید سالیانه از شما دریافت نمی‌شود.

اما شما با توجه به سیاست خود می‌توانید از کاربرانتان هزینه تمدید سالیانه را دریافت نمایید و آی پی پیامک دراین‌باره هیچ دخل و تصرفی ندارد.

پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات کاربران شما بر عهده سامانه آی پی پیامک است اما پاسخگویی به تیکت و تماس تلفنی کاربران جهت حفظ برند بر عهده نماینده و مدیر پنل پیامکی است.

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی سامانه پیامک آی پی پیامک، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست. برای گسترش فعالیت پیشنهاد می‌شود شرکت (با مسئولیت محدود) ثبت نموده و برای وب‌سایت خود اینماد بگیرید تا وجاهت قانونی بیشتری داشته باشید.

بله هر دامنه یا ساب دامنه‌ای می‌توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریق آن آدرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه آی پی پیامک نباشد. بابت این مورد هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

برای این مورد الزامی وجود ندارد، درصورتی‌که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه شما متصل می‌شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما متصل شده و سود شما محاسبه‌شده و به حساب شما افزوده می‌شود.

مشــــاوره رایگان تلفنی

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .