ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت

۹ شهریور ۱۴۰۰
ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

منظور از ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت چیست؟. ارسال پیامک یکی از با صرفه ترین تبلیغات برای هر کسب و کاری است.اما چگونه می توانیم از این روش بهترین نتیجه ممکن را بگیریم؟. در این مقاله قصد داریم تا یکی از امکانات سامانه را برای نتیجه گیری بهتر پیامک های تبلیغاتی معرفی کنیم. این مقاله تقریباً ۷ دقیقه از وقت شما را می گیرد پس حتما” تا آخر با ما همراه باشید.

ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت
ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت
ارسال پیامک هدفمند

هزینه ارسال پیامک انبوه نسبت به سایر تبلیغات بسیار پائین است.همچنین بازدهی بالایی در تبلیغات دارد و دلیل آن دیده شدن بیشتر آن است.در دنیای امروزی تمام افراد از کوچک و بزرگ و مرد و زن از گوشی موبایل استفاده می کنند و معمولا” بالای ۸۰ درصد از آنها پیامک های دریافتی خود را باز می کنند. اگر ما پیامک های تبلیغاتی خود را فقط به مخاطبینی که نیاز به خدمات ما و یا محصول ما دارند ارسال کنیم درصد خواندن پیامک ها بیشتر شده و نتیجه بهتری به ما می دهد.

ارسال پیامک بر اساس جنسیت

فرض کنید شما یک آرایشگاه زنانه دارید پس تمام مشتریان شما خانم ها هستند.پس اگر پیامک های ارسالی شما بدون تفکیک جنسیت ارسال شود تمامی مخاطبین آقایی که پیامک شما را دریافت کرده اند بدون آنکه پیامک شما را بخوانند آن را حذف می کنند و یا اگر بخوانند به خدمات شما نیاز ندارند. شما باید موقع ارسال پیامک جنسیت مخاطبین خود را مشخص کنید تا هم نتیجه بهتری گرفته و هم هزینه کمتری را برای تبلیغات پرداخت نمائید.

ارسال پیامک بر اساس سن

باز با یک مثال این موضوع را توضیح می دهم.اگر شما یک آموزشگاه زبان دارید و به سنین ۱۵ الی ۲۰ سال آموزش می دهید. پس دانش آموز ۱۱ ساله و یا یک فرد ۵۰ ساله به درد شما نمی خورد و نمی تواند از خدمات شما استفاده کند. شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خودتان را بر اساس محدوده سنی ارسال نمائید تا بازدهی این پیامک ها برای شما بیشتر شود.

نتیجه نهایی …

مطمئنا” بعد از خواندن این مقاله ضرورت ارسال یک پیامک هدفمند پی برده اید تا هم نتیجه بهتری از این نوع تبلیغات بگیرید و هم هزینه تبلیغات را مدیریت کنید.

اگر در رابطه با این مطلب و یا امکانات سامانه سوالی دارید. می توانید از طریق فرم مشاوره یا تماس با ما از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمائید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

مشــــاوره رایگان تلفنی

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .