خط خدماتی ۹۰۰۰ ویژه افراد حقیقی

۴ شهریور ۱۴۰۰
خط خدماتی اختصاصی 9000

خط خدماتی پیامکی برای ارسال اس ام اس های اطلاع رسانی برای کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.این خطوط قابلیت ارسال به بلک لیست مخابرات را دارند. و به کسانی که پیامک های تبلیغاتی خودشان هم را هم بسته اند ارسال می شود. در مقاله قبلی در رابطه با خطوط خدماتی و شرایط دریافت خطوط خدماتی اختصاصی توضیح دادیم که می توانید از اینجا بخوانید.
در مقاله قبلی به طور کامل توضیح دادیم که برای دریافت خط خدماتی اختصاصی باید حتما” شرکت ثبت شده داشته باشید.الان در این مقاله شرایط دریافت خطوط اختصاصی برای اشخاص حقیقی رو هم خواهیم گفت.

خط خدماتی جدید ۹۰۰۰ با قابلیت ارسال به بلک لیست

ما در مجموعه آی پی پیامک امکان جدیدی رو ایجاد کردیم که کاربران حقیقی نیز بتوانند خط خدماتی اختصاصی داشته باشند. به تازگی سیستم ارسال از خط +۹۸club از طرف سرویس دهنده غیر فعال شده و زمان مناسبی برای فعال شدن اعلام نشده است.جایگزین این خط برای کاربران خط ۹۰۰۰ می باشد که به صورت اختصاصی ارائه می شود.این خط به صورت خدماتی می باشد و امکان ارسال به بلک لیست مخابرات را دارد.این خطوط ۸ رقمی است و میتوانید  جهت ارسال های اطلاع رسانی و باشگاه مشتریان استفاده نمایید .

شرایط دریافت خط خدماتی ۹۰۰۰ اختصاصی

در حال حاضر این خط برای کاربران آی پی پیامک ارائه می شود و برای دریافت خط باید از طریق تیکت پشتیبانی اقدام شود.

  • خط ۹۰۰۰ به صورت ۸ رقمی ارائه می شود
  • تعهد نامه استفاده از خط خدماتی که باید از طریق تیکت دریافت و تکمیل شود
  • مبلغ خرید خط ۱۷۶۹۰۰۰ تومان می باشد
  •  ارائه جواز کسب و یا ای‌نماد برای احراز هویت حقیقی این خطوط الزامیست.

خط خدماتی رایگان برای افراد حقیقی

اگر در حال حاضر امکان دریافت خط خدماتی اختصاصی را ندارید نگران نباشید.مجموعه آی پی پیامک ۲ خط اشتراکی خدماتی را به صورت رایگان و بدون دریافت سفته و مجوز و پروانه کسب در پنل های اقتصادی و بالاتر قرار داده است که کاربران بعد از خرید پنل می توانند برای ارسال های اطلاع رسانی و وبسرویس خود استفاده نمایند.این خطوط قابلیت دریافت نداشته و فقط برای ارسال استفاده می شود.

اگر سوالی در مورد خط خدماتی ۹۰۰۰ داشتید می توانید از طریق دیدگاه ها و یا تماس با ما در ارتباط باشید.کارشناسان فروش و یا پشتیبانی در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

مشــــاوره رایگان تلفنی

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .